Podujatia

Mobilná energia, dobrá klíma pre výbornú náladu

Koncerty a športové podujatia, outdoorové podujatia a veľkolepá halová šou – úspešné koncepty podujatí sú do detailu vynikajúco zorganizované. Či dvojhodinové športové podujatie, alebo trojdňová outdoorová akcia: mobilné energetické zariadenia od firmy Hotmobil vnesú na vaše podujatia tú správnu teplotu.

Mobilná energia spĺňa vysoké nároky na komfort
Vykurovacie teplo pre stany s divákmi a mobilné štúdiá, chladenie priestorov, v ktorých sa konajú podujatia, teplá voda pre outdoorové podujatia: trendy, očakávania a predpisy, ktoré je nutné dodržať, predstavujú pre energetické zabezpečenie pri podujatiach vždy nové výzvy. Mobilné energetické zariadenia sa pri podujatiach starajú s konštantným výkonom a reguláciou teploty o požadovanú klímu v hale, ako aj uprostred areálu.

Príjemná klíma a teplá voda
Moderné a energeticky výhodné ohrievače vzduchu privádzajú pomocou vodného systému vykurovania zahriaty vzduch do stanu – bez hluku a bez rušivého prúdenia vzduchu. Kompaktné splitové klimatizácie sa pri podujatiach nenápadne starajú o príjemne temperované priestory. Pri veľkých podujatiach rozvádzajú regulovateľné vetracie zariadenia studený vzduch. Z dôvodu stúpajúcich nárokov na komfort sa aj zásobovanie teplou úžitkovou vodou medzičasom stalo podmienkou. Naša špeciálne vyvinutá vykurovacia jednotka Eventmaster zásobuje veľké podujatia teplou vodou až do 17 200 l/h – používa sa pri veľkých maratónových podujatiach, ako aj na sprchovanie horúcou vodou pre hviezdy, personál a fanúšikov pri koncertoch pod holým nebom.

Presné zásobovanie energiou pomocou modernej techniky
Firma Hotmobil sa ako dodávateľ mobilných energetických zariadení špecializovala na zásobovanie teplom, chladom a prípravu teplej úžitkovej vody pri rôznych podujatiach. Naše mobilné energetické zariadenia sa každý rok zas a znova používajú na známych veľkých podujatiach v Európe – flexibilne, spoľahlivo a dodržiavajúc termíny. Aj pri nezvyčajných úlohách ako pri zmrazovaní a roztápaní plôch pre ľadové športy alebo vykurovaní plavárne a zabezpečení teplého dažďa pri nakrúcaní filmu.

.

Call us at +42 1265 312 536

 

Produkty       Online dopyt

        Legal       |      Privacy       |      AGB       |      Home