Prestavba chladiacich systémov

Výroba chladu na preklenutie pri výpadku alebo prestavbe

Vo výpočtovom centre z dôvodu výpadku chladiaceho zariadenia nie je viac možné odvádzať tepelné záťaže. V budove skladu podniku na prepravu čerstvých potravín dosahuje výroba chladu kvôli vysokým vonkajším teplotám svoju hranicu výkonnosti. Rekonštrukcia chladiaceho zariadenia v nemocnici preruší chladenie na jednotlivých oddeleniach. Predtým ako sa dostanú teploty mimo kontroly, dodajú mobilné chladiace jednotky potrebný náhradný výkon na chladenie a klimatizáciu.

Zavolajte mi alebo pošlite mi Váš dopyt mailom - rád Vám poradím!

Horúca linka: +42 1265 312 536

Flexibilný rezervný výkon alebo nezávislosť pri prestavbe

Či zariadenie na výrobu chladu pracuje na hranici výkonnosti, alebo celkom vypadne: teploty sa dostanú do kritickej oblasti, hrozia značné náklady – napríklad pri výpadku zariadení výpočtovej techniky alebo kvôli príliš vysokým skladovacím teplotám pre potraviny podliehajúce skaze. Redundantný chladiaci systém si však vyžaduje dvojitú výbavu, a tým vysoké investície do dodatočnej techniky zariadenia. Mobilné chladiace zariadenia od Hotmobilu dodávajú potrebnú rezervu alebo vytvárajú potrebný priestor pre prestavbové práce. Počas dní, týždňov alebo mesiacov.

Praktické riešenia

Vaše výhody

Od klimatizačného zariadenia priestoru až po veľký chladiaci systém vykrýva program výkonu od Hotmobilu všetky oblasti použitia. Pre oblasti použitia od chladenia jednotlivých priestorov až po mobilné zásobovanie chladom pre klimatizačnú techniku alebo priemyselné chladenie. Tak zostáva vaše zásobovanie chladom neustále flexibilné – v potrebnom výkone a s modernou, efektívnou technikou, na prenájom alebo kúpu.

HOTMOBIL vám ponúka mobilnú energiu – rýchlo, flexibilne a spoľahlivo

 

Kvalitné poradenstvo

Použitie prediskutujete s iba jednou kontaktnou osobou, ktorá zároveň zorganizuje celý priebeh. Jeden telefonát, jedna kontaktná osoba, jedna cena.

Férový priebeh

Náklady sa účtujú v závislosti od doby nasadenia na deň presne. (žiadne minimálne nájomné)

Kompletný servis

Dodáme vám vhodné mobilné energetické zariadenia spolu s kompletným potrebným príslušenstvom, náš odborný personál zabezpečí uvedenie do prevádzky aj kontrolu a riadenie prevádzky vášho prenajatého zariadenia.

Za vás v nasadení

Naše referencie vám ukazujú početné príklady použitia pre mobilné kotolne, chladiace zariadenia, mobilné splitové klimatizácie, parné zariadenia, mobilné vykurovacie jednotky, zariadenia na horúcu vodu, vetracie zariadenia a mobilné vykurovacie jednotky pre špeciálne použitie.

.

Call us at +42 1265 312 536

 

Produkty       Online dopyt

        Legal       |      Privacy       |      AGB       |      Home