Sanácia

Sanácia – sanácia vykurovania a prestavba chladiacich zariadení

V dome pre viacero rodín nastal čas výmeny vykurovacieho kotla. V budove správy s výpočtovým centrom sa musí výroba chladu prispôsobiť stúpajúcej potrebe výkonu. V oboch prípadoch je najdôležitejšou otázkou, ako je možné vykonať prestavbu bez obmedzení pre obyvateľov, používateľov a prevádzku. Mobilné energetické centrály vytvárajú potrebný priestor pre rozsiahle sanačné opatrenia.

Zavolajte mi alebo pošlite mi Váš dopyt mailom - rád Vám poradím!

Horúca linka: +42 1265 312 536

Sanácia bez drahých provizórnych riešení

Energetické modernizácie zariadení na výrobu energie sú možné za pomoci mobilných vykurovacích centrál bez prerušenia zásobovania teplom. Mobilné chladiace centrály sa pri prestavbe zariadenia na výrobu chladu starajú o konštantné a spoľahlivé chladenie a klimatizáciu. Tak môžete vykonať sanačné práce aj pri kompletnej prestavbe systému bez časovej tiesne.

Praktické riešenia

Vaše výhody

Prestrojenie na moderné a energeticky efektívne vykurovacie a klimatizačné systémy značne znižuje prevádzkové náklady. Potrebné sanačné opatrenia si však vyžadujú zásahy do systému zariadení – v podnikateľských objektoch pri bežiacej prevádzke a v obytných stavbách v obývanom stave. S mobilnými vykurovacími centrálami budete mať počas studeného ročného obdobia zaistené vykurovanie bytov. Pri prestavbách na chladiacich a klimatizačných zariadeniach si pomocou mobilných chladiacich centrál zaistíte zásobovanie chladom.

HOTMOBIL vám ponúka mobilnú energiu – rýchlo, flexibilne a spoľahlivo

Kvalitné poradenstvo

Môžete nás kontaktovať v každom čase. Použitie prediskutujete s iba jednou kontaktnou osobou, ktorá zároveň zorganizuje celý priebeh. Jeden telefonát, jedna kontaktná osoba, jedna cena.

Férový priebeh

Náklady sa účtujú v závislosti od doby nasadenia na deň presne. (žiadne minimálne nájomné)

Kompletný servis

Dodáme vám vhodnú mobilnú energetickú centrálu spolu s kompletným potrebným príslušenstvom, zorganizujeme zásobovanie palivom a náš odborný personál vykoná uvedenie do prevádzky. Až po kontrolu a riadenie prevádzky vášho prenajatého zariadenia.

Dostupnosť v celom Nemecku

Na desiatich pracoviskách v Nemecku sa nachádza náš strojový park určený na prenájom a je tu pripravený aj náš vlastný odborný personál.

Za vás v nasadení

Naše referencie vám ukazujú početné príklady použitia pre mobilné vykurovacie centrály, mobilné chladiace centrály, mobilné delené klimatizácie, mobilné parné centrály, mobilné elektrické vykurovacie zariadenia, mobilné zariadenia na horúcu vodu, mobilné vetracie zariadenia a mobilné špeciálne vykurovacie centrály pre špeciálne použitia.

.

Call us at +42 1265 312 536

 

Produkty       Online dopyt

        Legal       |      Privacy       |      AGB       |      Home