Výpadok vykurovania

Výpadok vykurovania – preklenutie výpadku v zásobovaní teplom

Dodávka tepla sa prerušila z dôvodu poškodenia kotla cez víkend alebo cez sviatok. Oprava v takýchto prípadoch trvá viacero dní. Hotmobil pomôže preklenúť situáciu pomocou mobilnej kotolne.

Zavolajte mi alebo pošlite mi Váš dopyt mailom - rád Vám poradím!

Horúca linka: +42 1265 312 536

Rýchla pomoc v núdzovom prípade
Výpadok vykurovania počas chladného ročného obdobia znamená: studené byty, žiadna teplá voda a veľa nervov. Obzvlášť v bytových domoch s vysokým počtom nájomníkov, v nemocniciach alebo v domovoch dôchodkov je potrebná rýchla pomoc. Použitím mobilnej kotolne sa znovu rýchlo obnoví zásobovanie teplom a dodávka teplej úžitkovej vody.

Praktické riešenia

Naše servisné služby
Rýchla pomoc 24 h denne/365 dní v roku vďaka nášmu systému Network Delivery System (NDS), ktorý v najkratšom čase vyhľadá mobilnú kotolňu s najskorším termínom dodania. Kotolňu vám priamo na miesto dodajú naši servisní technici, ktorý ju pripoja pomocou flexibilných a tlakovo stabilných hadíc k vašim rozvodom a uvedú ju do prevádzky. V prípade potreby aj ako prechodné riešenie na týždne alebo mesiace pri rekonštrukciách kotolne.

Hotmobil vám ponúka mobilné energetické riešenia – rýchlo, flexibilne a spoľahlivo

Kvalitné poradenstvo

Môžete nás kontaktovať v každom čase. Použitie prediskutujete s iba jednou kontaktnou osobou, ktorá zároveň zorganizuje celý priebeh. Jeden telefonát, jedna kontaktná osoba, jedna cena

Férový priebeh

Náklady sa účtujú v závislosti od doby nasadenia na deň presne. (Žiadne minimálne nájomné)

Kompletný servis

Dodáme vám vhodnú mobilnú kotolňu spolu s kompletným potrebným príslušenstvom a náš odborný personál vykoná uvedenie do prevádzky a postará sa aj o kontrolu a riadenie prevádzky prenajatého zariadenia.

Za vás v nasadení

Naše referencie vám ukazujú početné príklady použitia mobilných kotolní, chladiacich jednotiek, klimatizačných zariadení, parných zariadení, mobilných vykurovacích jednotiek, zariadení na horúcu vodu, vetracích zariadení a mobilných vykurovacích jednotiek na špeciálne použitie.

.

Call us at +42 1265 312 536

 

Produkty       Online dopyt

        Legal       |      Privacy       |      AGB       |      Home